:)

Enneolematu öö. (Napsie ja narivoodi)

Kõik algas sellest, et kuna meil pisike elamine on, siis vaja kodu praktilisemaks muuta. Mirtel nagunii oli ligi aasta aega soovinud endale narivoodit. Miks see kõik toppama jäi, oli see, et kuna järelmaksu me ei armasta, siis oli vaja oodata momenti, mil saaks voodi ja madratsid kohe korraga välja osta. Me saime seda! Tänks tuludeklaratsioon 😀 ! Tegelikult oli meil plaan midagi muud selle rahaga teha aga kasutasime võimalust ja täitsime Mirteli unistuse ära.
Karmo oli tegelikult pikalt madratseid netis otsinud ja rääkis ka, et madratsid ei tule üldse kallid, et need saab miski 100 euroga kätte juba. Ja kui aeg oli nii kaugel, et me nüüd tõesti hakkasime seda ostma, siis kirjutasin madratsi firmale kirja, et nad teeksid mulle pakkumise 90×200 x2 madratsile. 🙂 Meile pakuti Napsie’t kaks madratsit soodushinnaga. Kuna see soodushind oli ka kallim, kui me algselt madratsitele olime plaanind raha panna, siis kirjutasingi neile, et me veel mõtleme, sest ühe madratsi saaks netist juba 100’ga kätte. Mis pani mind mõtlema, oli see, et nad ütlesid otse oma soovituse, et kindlasti ei ole 100 eurone madrats nii kvaliteetne, kui seda on Napsie. Lasin Karmol ka Napsie madratseid natuke vaadata ja tõepoolest! Me valisime need. Kui hakkan mõtlema, kumb siis olulisem on, kas raha või kvaliteet, et lastel hea uni oleks, siis ilmselgelt ei ole rahas enam küsimus.
Madratsid ise jõudsid eriti kiirelt kohale. KOLME PÄEVAGA! 🙂 Kui kuller meile sms’i saatis, et pakk on tulemas, siis meie pere aura oli särtsu täis. No lihtsalt ei jõudnud ära oodata, mil tiksub see kell nii paljuks, et me nüüd saame need kätte ja lahti võtta.
AGA KULLER TULI! …
Ma seda ei pelgand, et need nüüd nii suured pakid on, et ma neid tuppa ise tassida ei saaks. Nad tulid karbi sees ja raskuselt oli nagu laps mu süles.

Kaks karpi võrdluseks 5 aastase Mirteliga. No pole üldse suured, arvestades – kui suured madratsid seal sees on 🙂

Niisiis, viivitamatult me võtsime need karbi seest lahti…

… siis kilest lahti ja lasime neil paisuda! Esimese asjana, kui nad olid paisunud, viskusin ma sinna madratsi peale pikali ja kordasin: ”Appi kui mõnus! ma ei tõuse siit enam püsti!”
Kuna Mirtel on unistanud pikalt, et tema tahab elutoas põranda peal kamina juures magada, siis me otsustasime, et teeme õhtul madratsi peo!
Käisime Kärdlas, ostsime õhtused snkäksid ja söögid ära ja hakkasime vaikselt õhtuks valmistuma.
See kõik võttis aega, sest me ei suutnud madratsitest eemale hoida 😀

… Aga me saime siiski ettevalmistused tehtud ja see kaua oodatud peo õhtu ka saabus!

Kui Napsie pidu, siis koos plakatiga ikka Napsie! 🙂

Sättisime madratsid maha, panime neile tuttuued linad peale. Kui meie ühine voodi valmis sai, hakkasime homemade burksi sööma.

samalajal Mirtel sättis meie lemmik küpsisepulkasid kapi peale snäksiks…

Kui nüüd aus olla, siis sellest mõeldud enneolematust madratsi ööpeost ei tulnud suurt midagi välja, sest kui Mina ja Mirtel sättisime madratsite peale, siis selle suure mõnulemisega me jäime nii kiirelt magama.

No Napsie madratsid on ohtlikult head madratsid! Nii mugavad, et ülesse sealt ei saa ja sa lihtsalt tahadki iga hetk nende peale uuesti viskuda!
Kuna narivoodit me veel ootasime, siis sättisime need madratsid minu ja abikaasa voodisse. Leppisime kokku, et magame kõik koos nendel, kuni jõuab narivoodi.
Ja see päev saabus oodatus kiiremini! Narivoodi tarne oli algselt 25 aprill aga tuli nüüd paar päeva tagasi. See oli ainult super uudis meile!
Narivoodi tulekuga oli niii palju askeldamist. Oli vaja magamistuppa ruumi teha, et see voodi kokku panna ja koht talle leida, siis selleks, et see kõik toimida saaks, pidime kapi elutuppa tooma… ja selle kõigega läks elamine niiii pahupidi, et tead…. ma vahepeal läksin poodi šoppama, et puhata :D! Saada korraks sellest segasuma suvila pildist välja…
Kaks päeva võttis see kõik aega, kokkupanek ja igale asjale oma koht leida. siis ometi Üks suur suur pluss oli sellejuures see, et me saime pea terve elamise asjad üksipulki ära sorteerida ja viia igasugune pahn kodust välja! Mina nimetasin seda kevadiseks suurpuhastuseks.
Voodi ise on üsna praktiline. Kuna mul on kaks väikest last, siis teadsin enne tellimist, et meil on vaja trepiga narivoodit, mitte redeliga! Ja trepiga on ka praktiline, kuna trepi sees on 5 suurt sahtlit, siis sai laste asju päris palju sinna paigutatud.

kuna me trepi asetsesime akna alla, siis oli küljepealsed sahtlid meil välja võetud ja voodialla sätitud, et ka neid kasutada saaks.
Aga… Voodi on valmis ja Mirtel magas seal juba oma esimese öö!

Alumine voodi jääb ootama Ragnarit. Peame nuputama veel, kuidas ja mida sinna kaitseks ette paneme. Seniks jääb ta oma võrevoodisse.

Sain nüüd kõik kirja, mis plaanisin siia oma beebiblogisse jätta ja mul on oma lugejatele ÜLIHEA pakkumine!

Kuni 30.03 on Napsie KAKS madratsit suurusega 90×200 erihinnaga! Tavahind 578 eurot, kuid minu blogi nime sooduskoodiga ”ELUILU” saad sa kaks madratsit 444 euroga!

Sa saad endale või oma armsatele lastele osta need samad madratsid just siit: https://www.napsie.ee/
Napsie madrats on laste kehale väga sobilik ja aitab neil kasvada. Madrats peab julgelt vastu 10 aastat ja kasvab koos nendega!

Kindlasti ostame me veel suure madratsi ka, sest nii vähe või palju, kui ma sain laste madratsite peal põõnata, siis nüüd … ma seda enam teha ei saa ning igatsen seda ideaalset tunnet ja magan endiselt edasi meie vedrumadratsil 😀 aga mul on süda 100% nii rahul, et mu lapsed saavad Napsie’l magada. Neil on kvaliteetne uni ja kuna nad kasvavad, siis madrats on nende kehale väga hea!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga