Testimised/kingitused/koostöö

Kui komm, siis yummikomm! Ehedalt ja ausalt…

”Emme, sul on niiiii hea töö! ” alustas lauset tütar, kui nägi kingitust, mida bionoria meile saatis proovimiseks.
(Olen lastele teinud selgeks, et ma teen arvutis ”tööd” kui ma tahan blogida, sest siis on kindel, et nad sellel ajal mind enda asjadesse ei kaasa ja ma saan rahulikult enda asju ajada).

Kuna ma hetkel beebi ootel olen, siis on mu magusaisu üüratu. Vahepeal ostsin poest päris palju kummikomme, sest sellisele jamale lihtsalt tekkis isu. Mulle maitses ja ma ei teinud teist nägugi.
Siis aga sain ma proovida midagi täiesti uut ja teist masti – YUMEARTH kummikomme.

No te vaadake, kui värviline see maailm siin on. Kõike seda maiustada – süümepiinadeta, see on midagi väga teistsugust, mis vajab omaette harjumist.

Kuna ma just praegu olen kummikommide lainel, siis ma lobisen sel teemal edasi…

Millepoolest need kummikommid erinevad poe omadest?
Kui poe kummikommid on tehtud kondijahust želatiiniga, siis need yummi- ja jomikommid on 100% vegan! Lisaks saad sa vegan kommidest juurde C-vitamiini, mida sa poe omadest ei leia!
Ja nüüd kui sa hakkadki mõtlema, mida sa valiksid, siis ma võiksin olla kindel, et selle, mis on kasulik!
Ma ei taha nüüd väita, et see kõik oleks eluks vajalik, et vitamiini kätte saada ja peaksidki nüüd kiirelt neid ostma, sest see teeb sulle head… aga kui sa oled kummikommi inimene või su lapsed pärivad pulgakomme, siis mõtle, mida sa eelistaksid.
Ma tegelikult olin enne seda koostööd juba teadlik, et see poest ostetud jama on tõeline Jama…aga ma suutsin seda tänu isule ignoreerida ja ma pistsin neid kahe suupoolega ikkagi näost sisse nii et silm ka ei pilkunud.
Aga kui võrrelda juba nende konsistentsi, siis vahet pole millist kummikat poest ostsid ja seda närima hakkasid, käis see 700 korda suus ringi, sest täielikult ära näritud seda ei saanud. Põhimõtteliselt neelasidki vaevu näritud tükid alla. Yummikommid on nii pehmed, et kui närima hakkad – ei pea sa vaeva nägema ja kõik saab näritud nii, et ükski tükk sul hamba vahele kinni ka ei kleepu.
Võrreldes juba maitset, siis näiteks poe kummikarukesed on sellise lääge maitsega. Ühesõnaga mitte midagi ütlev. Nad ei paku sulle mingit maitseelamust. Aga kui sa valid Yummikommid, siis maitseelamus on garanteeritud ja mida mitmekülgsema sisuga pakk, seda rikkalikum ja põnevam maitse.

Ma ei tea, aga mul on nii palju mõtteid peas, kuidas kõike juba eraldi kirjutama hakata… et ma võiks nagu kommi (toidu) kriitikuks hakata 😀

Selline valik saadeti meile proovimiseks.

Minu kõige lemmikumateks sai ikkagi granaatõunaga mahedad kummikarukesed (esimene pilt ülevalt) ja puuviljasnäki kummikommid (ülevalt kolmas pilt). Kui mu rahakott seda lubaks, ostaks ma neid metsikutes kogustes, sest noh..arvestades mu hetkelisi magusaisu hooge, siis kuluks need marjaks ära. Saaks patuvabalt nosida õhtuti teleka ees või kui niisama autoga trippima lähme, siis autos nosida (magusate saiakeste asemel).
Puuviljasnäki yummikommid on näiteks top3 toodete seas bionoria lehel ja selle üle ma isegi ei imesta, sest ma ise seaksin need endal esikohale.

Aga näiteks mahedad Sour Beans kommid C-vitamiiniga mulle endale nii väga ei istunud, sest mulle pole kunagi hapukad kommid peale läinud. Keegi, kellele väga meeldib just hapukad kommid, siis nendele on see paras pakike. 🙂

Need olid siis Yummikommid aga bionoria lehel on ka Jomikommid.
Jomi omadest sai esikohale mul vaarikas ja põldmurakas. Ja jällegi, kui keegi pooldab hapukat rohkem, siis talle sobib ideaalselt üks hapukas mustikas ja vaarikas marjaks ära. Aga see on puhtalt minu enda maitse ” viga ” , et mull hapukas peale ei lähe. Tgeelikult on need edetabelis neljandal kohal ja inimestele meeldivad need.

Aga no algul, kui me kogu selle suure magusapaki kätte saime, siis olin küll kindel, et siin ikka aasta jagu meil järamist on, sest ma Arvasin, et päris nii palju me ka nüüd ei söö 😀 – Sügavalt eksisin! Lisaks mulle on mul ju kaks mega maiasmokka veel kodus, kes aitavad hävitada nii kuis jaksavad. Suurem maiasmokk esimesel katsetamis päeval veel lubas, et tema sööb täna AINULT kommi ja sooja toitu tema ei kavatsegi süüa. Ette ruttavalt ütlen, siis nii see läkski, aga lausa mõlema maiasmokaga.


No te vaid vaadake, kui rahuloleva näoga nad maiustavad… Poisil oli tegelikult une aeg, aga kui ta läbi une kuulis õe kilkeid, et kõik see tavaar on meile maiustamiseks, pidi ta muidugi silmad lahti tegema ja asja kaema tulema.
Ja siin on see suurem maiasmokk meie peres, kes nosis mu kõige lemmikumad kommid eest ära. Aga no mis ema ma oleks, kui ma lapselt kommipaki käest ära näpsaks. Saladus katte all, siis õnneks seda pakikest oli meil 2 ja see teine pakike on siiani avamata, sest ma lihtsalt ei raatsi seda avada, sest see on ju viiimane!

Aga nüüd teeks jutuga väikse hüppe edasi ja asuksin pulgakommide juurde… Vot neid meil on veel päris mitu alles ja mis siin salata, kui ikka ühe pulgakommi haarad, siis avastad end järsku neljanda pulgakommi juures. Selle juures ma imestangi, et neid purgis ikka veel jagub, sest ma pole selles maiustamis maailmas üksi.

Kuiiii palju neid pulgakomme seal reaalselt sees on. Pulgakate fännidel hakkavad seda nähes küll silmad kuumama. 😀
Aga näidates seda karpi lastele…siis ei teagi, kas vanemal on suurem rõõm lapse särasilmsusest või lapsel suurem rõõm pulgakommidest, mida ta juba nähes sööb 😀

Yummipurgis on selline suurem ja huvitavam sortiment. Purgis on 50 kommi ja sa leiad sealt järgmised maitsed: Mango, maasikas, mustikas, virsik, granaatõun, kirss, õun ja arbuus.

Kusjuures, kui purk tühjaks saab, saad seda uuesti täita. Binoria lehel on olemas täitepakid, kus sees on lausa 100 pulgakommi, seega täida seda kasvõi 2 korda järjest.

Eriliseks teeb see, et need on valmistatud päris mahlast! Jällegi 100% vegan ja 3 pulgakommi sisaldab 100% päevasest C-vitamiini kogusest.
Pull oli see, et ma veel uurisin Yummikommid facebooki kodulehelt, et kas on kuidagi võimalik, et annustame endal C-vitamiini üle?
Üleannustamine ei ole võimalik. Organism tarbib nii palju kui vaja ja ülejäänud väljutab.

Muide. Hetkel on Yummipurk – 50 pulgakommi soodushinnaga ka. Julgen soovitada seda tellida ja miks mitte magusa sõbrale kinkida? Mina näen küll selles kingi ideed. Õe lapsel tulemas sünnipäev ja miks mitte kinkida karbi täis maitset ja rõõmu! Kui mina juba olen vaimustuses, siis laps on veel eriti. (No ma nägin seda juba enda laste peal ära) 🙂

Kuju on nii muhe, kas pole? Muide minu jaoks erilisem, kui poe omad, sest kui tänaval näen lapsel sellise kujuga pulgakommi, lööb naeratus näole, sest tal on Yummikomm! 🙂
Harjumatu on enda lastelegi pakkuda nii palju kommi ja mitte keelata. Kuidas ma siis saaks? ma ju tean, et need ei sisalda gluteeni, GMOsid, sojat, kaseiini, piimatooteid, pähkleid, nisu, kõrge glükoosisisaldusega maisisiirupit ega rasva.
VEGAN!
Las maiustavad, sest ega ma ise parem pole 🙂

Mis te arvate, kas mu suurem laps oskas midagi Väga kommenteerida? Ei, sest iga pulgakommi peale ütles ta: ”mmm…See on kõige parem! mmm, see on veel parem! mmmm, kuule see on väga hea!” Neid öeldes läksid silmad aina suuremaks.
Aga mida ma kuueselt ikka ootan, päris kriitik ta olla ei oskagi. Kõik mis maitseb, on ju hea!
Aga on Üks kommentaar, mille ma kirjutasin endale isegi eelnevalt ülesse, mis mulle nii väga meeldis, sest see tuli nii ehedalt ja kui ma selle peale mõtlesin, siis Nii Ongi! : ”Kas sa tead, et poe omadelt ei saa nii palju maitset aga neid ma sööngi ainult maitse pärast!”
Tõepoolest. Igas tema sõnas seal lauses on tõe põhi all. Iga komm on erilise maitsega ja minu enda lemmikuks kujunes arbuus, mango ja õun. Ühtegi haput seal purgis ei ole, seega mulle läheb viimne kui üks korda.

Aga meile saadeti ka üks väga huvitav pulgakomm, millele peale vaadates ütlesin kohe lastele, et meie seda ei proovi 😀 . Selle jätame issile proovimiseks!

Tegu on Tšilli-mango pulgakommiga, mis sisaldab samuti C-vitamiini. Kuna tegemist on ikkagi tšilliga, siis pole mõtet mul ega lastel proovida, sest kui ei meeldi, siis prügikasti visata mulle ei meeldi!
Issi sõi siis eile õhtul selle pulgakommi ära ja kommentaar ajas mind natuke itsitama. 😀
Ütles, et suu pani ikka õhetama, aga sõltuvust tekitav. Küsisin siis, et mismoodi, et tahaks veel või? 😀 hahaha…
Sõltuvust tekitav sellessuhtes, et suu paneb õhetama, aga suust ära võtta ka ei taha.
Ju oligi kõige õigem tegu, et selle pulgakommi rõõmu talle jätsime, sest meie pole pipra fännid :P. Aga miks mitte üllatada teil oma piprafännist meest või sõpra? Poest minu teada just sellist ägedat ei leia ju?

Muide tšilli pulgakomm on pisikute ajal väga hea 😉 – Kui näiteks nohu on, siis teeb nina lahti 🙂 .

Aga vaadake pulgakommide värve juba… Mõelda vaid – nendes kasutatakse ainult looduslikke lõhna- ja maitseaineid.

Teate, et ma olen selles postituses ennast täiega tagasi hoidnud?! Ma üritan kõike neid sõnu kirjutada nii, et mu emotsioonid poleks üle paisutatud, vaid proovin kuidagi leida endas harmoonia.
Aga üht ma ütlen…. Miks ükski mu tuttav või sõbranna Ei Ole raiunud mulle peale, et PROOVI YUMMIKOMME! Miks sõbrad?
Mina ütlen igale omale lugejale, kes seda praegu loeb… kui sa oled kommi fänn või su laps/ed armastavad kommi, siis proovi neid! Lust ja lillepidu, kui neid võib süüa täiesti patuvabalt.
Ja teate? 😀 Mul jääb mulje, et ma olen seda teksti kirjutanud järjest hommikust-õhtuni, kuna selle aja jooksul käivad lapsed kordamööda pulgakommidega mu juures ja ütlevad ”EMME, Palun tee lahti nüüd!”
Ja ise ma selle juures samamoodi … kirjutan juttu magus mango maitseline pulgakomm suus. Minu jaoks sai ehe ja magus jutuke kirja.

Muideks, on see koostöö olnud minu jaoks üks lemmikum ja huvitavam. Maitsetega saab mind vist ära võluda 😀 aga tegelikult on juba asi suhtumises! Bionoria või nende Yummikommid facebooki lehel tasub ühendust võtta, kui tekib mõni küsimus või vajaksid näiteks soovitusi. Kirjavahetus on alati nii armas, et ei saa aru, kas sa räägid firma omanikuga või oma sõbrannaga.

6 kommentaari

 • Mirjam

  Aga üks pulgakomm sisaldab nt 11g subhkrut.. 11g suhkrut on natukene üle kahe suhkrupakikese.. Jah, kindlasti suhkruroosuhkur ja glükoosisiirup etem kui tavaline valge suhkur, aga siiski..

  • Ave

   Hei, ma panen siia korrektse info magusasisalduse kohta:

   Serveeringu (3 pulgakommi) kohta:
   Energiasisaldus (Kcal) 60Kcal
   Rasvad (g) 0g
   millest küllastunud (g) 0g
   Süsivesikud (g) 16g
   millest suhkur (g) 12g
   Sool (g) 0g
   Valgud (g) 0g

 • Kaidy Soovik

  Olen proovida saanud YumEarth chilli-mango pulgakommi ning ka ühte teist, mille maitset ei mäleta. Igatahes vääga head on 😋

  • k.

   Kaua ma käin ja vesistan. Nädalavahetusel tellisin 100 puuviljamaitselist ja 2 pakki tšilli-mango omi. Täna sain teate, et pakk komplekteeritud. Vast homme-ülehomme saab juba maiustada.

 • Kätlyn Vahtre

  Olen proovinud ainult karamellimaitselisi yummikumme, ja peale ühe kommi proovimist ostsin koju ka pakitäie komme kassinäituselt, teisi kahjuks proovinud ei ole, aga karamelli omad olid ülihead 🙂 Prooviks meeleldi kõiksugu sordid ära 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga