Testimised/kingitused/koostöö

Suurepärane ost ja LOOSIMINE!

Leidsin „näoraamatust“ mitu kuud tagasi ägeda lehekülje https://www.facebook.com/D-blogi-131929660241978/   selle kaudu, et keegi mu  sõpradest oli jaganud selle leheküljepealt loosimängu, milles võis võita lokitangid. Kuna mul endal on sirged juuksed ja olen koguaeg unistanud lokkidest ja parimaid tange, mis mu juustesse ilusaid lokke teeks, siis osalesin samuti selles loosis suure lootusega, et ehk õnn naeratab. Nagu loosimängule kohaselt, märkisin lehekülje meeldivaks ja hakkasin seda jälgima. Edaspidi nägin postitusi toodetest, mida keegi on kasutanud ja andnud tagasiside tootele. Absoluutselt kõikide inimeste tagasisided on olnud SUUREPÄRASED  https://www.facebook.com/pg/D-blogi-131929660241978/photos/?tab=album&album_id=1314681558633443 .
Iga ema teab, et laste kõrvalt on igasuguste vahendite ja nuustikutega mässamine aeg nende arvelt, nii ka minul minu kahe põnniga. Sain sealt tagasisidest mõtte, et telliks endale ka koju  desinfektsioonivahendi Vitasept Wipes ( https://www.nailpassion.ee/  ). Antud tagasisides nägin selle toote kasutamisel just aja kokkuhoidu ja praktilisust, lubati, et vaid mõne liigutusega ongi kõik klaaspinnad puhtad.  Tundus äge. Mõeldud-tehtud-TELLITUD. Eelmisel õhtul rääkisin armsa Deiviaga veel messengeris oma tellitud kaubast, siis poleks ma oodanud, et JUBA JÄRGMISEL hommikul pakk kohal on. Olin kindel , et eks sealt see pakk mul tulnud on, aga kiiruse mõttes pani see mind samas kahtlema, et see sealt olla saab. Äsja pesust tulnud keerasin oma juuksed kiirelt rätikusse, veidi jõudsin neid kuivatada ja siis ootusärevuses tormasin pakiautomaadi juurde, et näha mida ma siis tellisin. Oooo üllatust! ongi see sama pakk. 😀
Koju tagasi jõudes askeldasin paki kallal, et see toode võluväel juba paistaks mulle silma. Purki kätte saades tegin kaane kohe lahti ja tõmbasin seest välja ühe lapikese, millega puhastasin kohe oma suure peegli puhtaks. Abikaasa  ja pisike jõmm magasid sel ajal, kui ma seda kõike tegin. Aga suurest rõõmust tahtsin vannitoast karjuda: ” MUSI! TULE RUTTU VANNITUPPA ENNAST PEEGLISSE VAATAMA!”  aga kes seda teeks nii… et 5-kuune beebi ning pea’ 5-aastane magavad ja suur inimene võib hoopis ehmuda, et mis mul seal juhtus 😀.
Olin nii vaimustuses oma ostust, et ootasin pikisilmi, millal Karmo ärkab ja saaksin näidata talle, mida tellisin. Kui see aeg kätte jõudis, eks ma siis ikka uhkeldasin ka oma õnnejoovastus seisundis.
Vitasept Wipes  desinfitseerivate rätikutega saad puhastada kõiki pindu, mis taluvad alkoholi: pliiti, kubu, dušikabiini, külmikut jne. Sobib klaaspindadele ja peeglitele – ei jää triibuline! Ei jäta jääkaineid ega pea loputama! 😉
Hea on see, et hetkel on KAMPAANIA, et Vitasept Wipes on oktoobri lõpuni kaks purki vaid 20 eurot! 
Siinkohal märgin ära ka selle, et kes teevad kuu lõpuni  https://www.nailpassion.ee/ leheküljelt tellimuse ja märgivad kommentaari lahtrisse ”Irma”, saavad KINGITUSEKS nii helkuri kui pastaka!
UUDIS on aga see, et teen oma esimest blogi loosimist, milles auhinnaks needsamad suurepärased Vitasept Wipes puhastusrätikud. Seega kui sa sooviksid samuti seda imehead desinfektsioonivahendit enda koju, siis järgi minu facebookis https://www.facebook.com/Irma-Voolma-blog-778527218923417/  juhendit, kuidas see endale võita!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga